• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  А ви вже знайомі з Джуді Муді?

    Джуді Муді – невгамовна бешкетниця, допитлива непосида і найбільша у світі мрійниця! Веселі історії про дівчинку-школярку вже підкорили і дітей, і дорослих, їх перечитують в усіх куточках нашої планети! Ось і українцям випала нагода познайомитися з Джуді, адже Видавництво Старого  Лева  вже презентувало частину книг із величезної серії. Давайте разом читати, сміятися та збирати всю колекцію!

  Серія книг про Джуді Муді

    Авторка книг – Меган МакДональд – дуже вдало розкрила безліч дитячих характерів, розказавши історію не лише про саму Джуді, а й про молодшого брата Стінка, друзів Рокі та Френка. Усі дітлахи – яскраві персонажі, шукачі пригод та нових відкриттів.

    Нестримна Джуді ловить жабенят, продає пил з метеоритів, колекціонує все, що заманеться! У дівчинки неймовірно багата міміка та нестримні емоції: її настрій постійно змінюється (він буває не лише хороший і поганий, а й шкільний і передшкільний!) проте вона завжди налаштована на веселощі. Навіть найгірший день Джуді може перетворити на чудовий, і нам усім є чому повчитися у малої бешкетниці.

   «Джуді Муді»

  Джуді Муді, книга 1

    У першій частині ви познайомитесь із рудоволосою Джуді – пристрасною колекціонеркою і майбутнім лікарем, її родиною та друзями, а також котом з  ім’ям Миша (!) та рослиною-мухоловкою Щелепою, яка любить… гамбургери!

    Скажу вам по секрету, що у першому класі Джуді отримала П’ЯТЬ валентинок від свого «заклятого друга» Френка, і аж тепер, через два роки, вона має визначитись: бути дружбі з Френком чи не бути?

    На вас чекають неймовірні дитячі пригоди, неочікувані ситуації та несподівні вирішення складних питань, які так хвилюють малечу!

  «Джуді Муді стає знаменитою»

  Джуді Муді стає знаменитою, книга 2

    Одного разу Джуді помічає, що її рідні хоч трішечки знамениті: мамине фото з’явилося у газеті, братика Стінка показали по телевізору, а тато переміг у радіовікторині! Яким чином і Джуді стати знаменитою? Що б таке вигадати? Руда веселушка обов’язково знайде спосіб, а заодно змусить читачів безупинно реготати!

  «Джуді Муді рятує світ»

  Джуді Муді рятує світ, книга 3

    Рятувати світ - це надзвичайно важка і відповідальна місія, яка лягла на плечі Джуді Муді. Але ж як це зробити, коли її родина нищить тропічний ліс?? Дівчинка не здається і все одно йде до своєї великої мети, адже вірить, що навіть одна людина може змінити навколишній світ. Чи не так?

  Якість книг та безпечне читання

    Друк на екологічно чистому низькоконтрастному папері та великий шрифт роблять читання приємним і безпечним для дитячих оченят. Усі книги серії містять багато ілюстрацій, які можна довго і з цікавістю розглядати.

  Джуді Муді, ілюстрація

    Книги про Джуді Муді рекомендовані для молодшого шкільного віку (7-11 р.), проте раджу прочитати їх також і батькам: ви не лише поринете у дитинство і посмієтесь від душі, а й поглянете на систему виховання дітей по-новому. Не буду розкривати усі карти – Ви завжди можете купити книги «Джуді Муді» в інтернет-магазині To Home і дізнатися про все самі :)

    Пропоную також переглянути відеоогляд книги "Джуді Муді рятує світ", у якому ви побачите більше ілюстрацій та зможете оцінити якість друку.

  >> Вам сподобається стаття: Чудовисько від слова "чудеса"

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар