• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  7 креативних ідей для садівника

  Вам не потрібен великий двір, щоб створити гарний сад. Часом досить трохи фантазії та наших оригінальних ідей, аби вдома було красиво і затишно. Погляньте, які цікаві рішення ми пропонуємо вам у сьогоднішній статті. Їх можна втілити на своєму балконі чи на невеличкому подвірї, якщо у вас є заміський будинок.

  Знайдіть несподівані місця для висадження рослин

  Як-от, наприклад, контейнер для пластикових мішків VARIERA. Заповніть його всередині газетою, додайте землю та помістіть усередину цибулини або квіти. Цей метод забезпечить достатньо місця для росту, правильної аерації та дренажу.

  Табурет як основа для витких рослин

  Табурет VÄSTERÖN можна використати як стійку для витких рослин. Просто покладіть його поверх горщика, аби плющ чи виноград мали місце витися вгору.

  Надайте своєму саду оригінальних деталей

  Відміряйте і виріжте планки з дна ліжка потрібного розміру і зв’яжіть їх між собою. Можна навіть використовувати кухонне приладдя, щоб надати подвір’ю нестандартного вигляду. Сусіди заглядатимуть до вас подивитись, чому виделки чи ложки підвішені поряд з рослинами :) Але ідея креативна і цікава!

  Візок – чудове рішення для невеликого саду

  Функціональний візок RÅSKOG з декількома рівнями використайте відповідно до своїх потреб. На верхній полиці розмістіть щойно висаджене насіння і воду для поливання, на середній – додаткові горщики та інструменти, а внизу – важкі мішки з землею.

   Пластикові контейнери для садівництва

  Це нібито не надто традиційне рішення. Але пластикові контейнери SAMLA легко переносити і переставляти. Тільки не забудьте зробити кілька отворів у дні, через які би стікала вода.

  Маєте багато рослин і вже не знаєте, що з ними робити? 

  Пофарбуйте кілька дерев'яних ящиків і заповніть їх рослинами в горщиках. А далі трішки пофантазуйте і створіть сад там, де ви б і не подумали раніше. Як вам старий стіл для пікніка? Прекрасне місце, чи не так? :)

  В інтернет-магазині To Home є чудові аксесуари для висадження, догляду та красивого розміщення ваших рослин. Стильні стійки та оригінальні кашпо для вазонів додадуть будь-якому балкону чи подвір’ю гармонійного вигляду. Заходьте у категорію «Садові меблі та аксесуари» та обирайте «Вирощування садових рослин»де можна придбати усе необхідне для садівництва і декору рослин. 

  >> Вам сподобається стаття: 6 простих ідей для вирощування рослин

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар