• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  6 стильних кухонних трансформацій

  Для кожної господині кухня – то майже святе місце. І усім домашнім зась до розміщення полички у вигляді гілки, чи до вибору картин на одній вільній стіні, чи до поєднання кольорів в інтер'єрі, чи ще до чогось... Словом, тут усе належить їй – сучасній берегині домашнього вогнища. І якщо ця жінка вирішила, що потрібні зміни, кухня – прекрасне місце для втілення будь-яких задумів. У сьогоднішній статті ми покажемо, як легко трансформувати набридливі та подекуди застралі інтер'єри відповідно до сучасних і стильних рішень. Надихайтесь ідеями і ви!

  Перетворення №1.

  Якщо ви на стадії косметичного ремонту і з досить обмеженим бюджетом, але дуже хочете оновити кухню, то насправді це перетворення не буде надто витратним. Потрібно лише докласти трішки зусиль і фантазії для нових перетворень.

  Спокійний синій відтінок додав кухні сучасного вигляду з деякими чіткими лініями. Наприклад, стильна меблева фурнітура з металевими ручками і рейлінгом для кухонних рушників. Скло замість закритих шафок – також чудове рішення, яке додає кухні простору. До речі, зверніть увагу, на велике дзеркало – досить несподіваний задум, але тим не менше оригінальний. 

  Перетворення №2. 

  Часто ті, хто винаймає житло, не зовсім задоволені облаштованим інтер'єром, але мають чудові ідеї, як покращити орендований простір. Одна сім'я узгодила це питання з власницею і перетворила нудну кухню у сучасну, додавши їй практичності та новизни. 

  Шафки пофарбували у нейтральний білий колір, прикріпили настінні полички, де акуратно розмістили посуд та ємності, необхідні на щодень. Додали плитку "цеглинками", що відображає сучасні тренди, замінили стільниці – і перетворення вийшли досить функціональними і стильними.   

  Перетворення №3.

  Темно-коричнева кухня також уже нічим не вражає. А от біла фарба легко вирішить інтер'єрну "занудність". Підберіть стильні ручки, оберіть гарну стільницю, поміняйте мийку та додайте кілька оригінальних акцентів.  

  Наприклад, як ось ці підвісні hand-made світильники. Таких рішень з освітленням в інтернеті чимало. А на tohome.com.ua, до речі, є схожі цікаві ідеї в такому стилі. Зручні табурети, килимки та кілька вдалих аксесуарів допоможуть вам трансформувати "сіру" кухню.  

  Перетворення №4. 

  Це кухня з тієї ж "нудної" категорії меблів. Але вони мають одну суттєву перевагу – легко піддаються будь-яким перетворенням. Що не може не тішити :)

  Білий колір зараз трендовий і надзвичайно гарно оновлює інтер'єр, додаючи йому додаткового простору та стилю. Нижні шафи господиня трансформувала згідно з новим баченням кухні, а верхні просто прибрала, звільнивши місце для компактних і стильних полиць. У такий спосіб посуд та необхідне кухонне приладдя завжди під рукою та й сама кімната стала більш світлою та просторішою. 

  Перетворення №5.

  Ця закидана різним мотлохом кухня зазнала не дуже суттєвих змін, але результат помітний! 

  Принаймні, тут запанували охайність і певна впорядкованість. Настінна полиця взяла на себе частину посуду та деякі ємності, які "завантажували" місце на стільниці. "Плитка" на стіні, як бачите на фото, – намальована. От що означає чудова уява та свіжа ідея! А стіл і два стільці біля стіни додали простору спокійного затишку, якого не вистачало цій кухні. 

  Перетворення №6.

  Деколи, щоб реорганізувати якесь місце чи простір, спершу варто його впорядкувати або ж – викинути все зайве, чи не так? Ці чорні шафки роблять кухню тісною, а каструлі, що звисають зі стелі, ніби ще більше нагнітають атмосферу "сірості". 

  А ця чорно-біла плитка в іспанському стилі додала кухні яскравості та необхідного простору. Вийшов певний контраст світлих та темних кольорів, який гармонійно виглядають у такому інтре'єрі. Стильно, затишно та охайно.

  В інтернет-магазині To Home ви можете придбати чудові аксесуари, кухонні меблі та фурнітуру, гарні полички, які додадуть новизни вашій кухні та внесуть стильні акценти. Заходьте до нас у пошуках приємних змін!

  >> Вам сподобається стаття: А ви даєте другий шанс старим меблям?

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   
   
  Залиште ваш коментар