• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  6 простих ідей для вирощування рослин

  Погода все більше тішить нас теплом. Хочеться, аби все зазеленіло навкруги, зацвіли квіти. У той же час можна подумати і про озеленення свого дому. Гарні рослини – це завжди красива і затишна атмосфера. До речі, вирощування рослин і садівництво поліпшують настрій, помітили? Дизайнери, навіть, відзначають певну тенденцію. Усе більше людей цікавиться процесом домашнього озеленення: чисте повітря та красивий інтер'єр. Тож у сьогоднішній статті – приємні та легкі поради, які надихають до корисних рішень ;)

  «Зелений» прийом для гостей

  Хочете вразити гостей з першого кроку? :) Розставте у передпокою чи в коридорі гарні рослини, щоб красиво привітати їх у себе вдома і стерти певну грань між внутрішнім і зовнішнім простором. Для оновлення інтер’єру і розставлення сезонних (читайте – весняних) акцентів до звичного розміщення кімнатних рослин у горщиках можна додати свіжі квіти у вазах. Завітайте на tohome.com.ua, щоб підібрати чудові, весняні вази в оригінальному виконанню. 

  Сад на стіні

  Перетворіть домашній сад на витвір мистецтва. Як альтернативу картинам – повісьте на стінах чи прикріпіть до стелі рослини. Ви щоразу милуватиметесь цією живою стіною і спостерігатимете, як вона росте, змінюючись на очах. Безумовно, з кашпо від ІКЕА ваші рослини виглядатимуть довершеними! А практичні рейлінги чи підвіси для кашпо полегшать вам догляд за ними.

   

  Вирощуйте природну «бібліотеку»

  Похизуйтеся своїми кімнатними рослин так, як ви це робите з вашими улюбленими книгами :) Згрупуйте їх за категоріями, розмірами і кольором, щоб створити яскраву колекцію рослинних полиць. Розмістіть їх поблизу вікна. Порозставляйте горщики на певній висоті, забезпечуючи максимальну кількість світла і створюючи цікаву альтернативу шторам.

  Організуйте собі місце для висаджування

  Облаштуйте собі невеличке місце, можливо на столі чи стелажі, де ви також розслаблятиметесь за процесом висаджування. Зіставляйте, змішуйте горщики і рослини всіх розмірів, щоб створити унікальний ефект шарів.

   

  Домашні джунглі

  Створіть свої власні міські джунглі, розставляючи пишну рослинність різних кольорів, форм і розмірів. Обирайте рослини, які тягнуться вгору, – для досягнення ефекту висоти,  або ж ті, що в’ються донизу, – для повнішого ефекту. Комбінуйте, щоб ваша спальня чи вітальня мала затишний і гармонійний вигляд. 

  Покажіть свої саджанці

  Якщо ви займаєтесь вирощуванням з насіння або молодих рослин, створіть свою цікаву колекцію, в той же час, легко доглядаючи за ними. Спробуйте згрупувати їх в коробки чи ящики або, для суперстійкої ідеї, підвісьте перероблені пластикові пляшки, регулюючи їх на відповідній висоті.

   

  В інтернет-магазині To Home чудовий вибір різноманітних горщиків та аксесарів для ваших улюблених рослин, які додать їм гармонійного вигляду та підкреслять інтер'єрний стиль.

  >> Вам сподобається стаття: Топ-5 кімнатних рослин для здорового мікроклімату

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар