• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  6 порад для ергономічного робочого місця

  Вам теж це знайоме? М'язові спазми шиї та болі в спині? А причина може ховатися у неправильно організованому простору для роботи. Звичайно, наші поради не змусять вас працювати менше, але все-таки допоможуть підтримувати тіло та голову в здоровому тонусі, а офісне місце зроблять приємним, в якому і робота буде легшою. Фрілансерам, у закладки! ;)

  1. Робіть прогулянки по кімнаті

  Довгі години, проведені за робочим столом або постійні схиляння над ноутбуком у значній мірі сприяють втомі та болю. Дизайнер інтер'єрів, Фредрік, розповідає, що в першу чергу ви повинні думати про рух.

  «Біль виникає, коли організм занадто довго в одному положенні. Це відомо. Моя порада – рухайтеся побільше! Не тримайте все під рукою. Організуйте робочий простір так, щоб можна було час від часу походити. Не полінуйтесь встати з крісла, щоб взяти необхідну папку, книгу чи просто піти на кухню по чашку кави».

  2. Як правильно сидіти

  «Якщо ви сидите за столом, зверніть увагу на стілець, який забезпечує підтримку для спини, регулюється і повертається, що також сприяє рухам. Важливо сидіти прямо, а монітор встановити на рівні очей (або на рівні, на якому ви зазвичай вдивляєтесь у екран). Плечі й лікті повинні мають бути розташовані під кутом 90 градусів, а руки – прямо над клавіатурою. Підлокітники сприяють такій позиції тіла».

                                    Офісне крісло VOLMAR 

  Навіть, коли ви працюєте допізна, є різні способи бути бадьорими та не відчувати виснажливого болю.

  3. Принципи для роботи, стоячи

  Для роботи, стоячи, застосовують ті ж принципи ергономіки, що і в сидячому положенню.

  «Робочий стіл варто встановити так, щоб верхня частина монітора знаходилася на рівні очей, руки легко працювали з клавіатурою і не були підняті. Якщо ви стоїте на твердій підлозі, килимок полегшить вам навантаження так, як це зробить і пара зручного взуття. Не забувайте, що час від часу також варто рухатися і сідати».

                                   Офісний стіл-трансформер BEKANT

  4. Гнучка організація офісного місця – це вже півроботи

  Добре продумана організація робочого місця – це велике полегшення для вашої ефективної праці. Дизайнер радить помістити ближче до столу оргтехніку, яку ви часто використовуєте, а предмети другої необхідності краще поставити кудись вище або подалі. Наліпки на коробках чи ящиках дозволять вам легко знайти будь-що і підтримуватимуть зберігання у порядку.

                  Шафа-вітрина MALSJÖ

  5. Подбайте про очі з хорошим освітленням

  Добре освітлене місце також сприяє концентрації і знімає втому з очей. Особливо, якщо рівень світла наближений до денного.

  «Якщо у вас є можливість, то ідеальним рішенням було б організувати робочий простір поблизу вікна. Ви також можете відтворити денне світло за допомогою ламп, які мають спектр, подібний на природне сонячне світло (5000 Кельвінів або більше). Направлене освітлення на столі дозволяє зосередитись на своїй роботі».

                  Настільна лампа ARОD

  6. Озеленіть робочий куток

  «Свіже повітря допомагає зосередитись. Проте, якщо у вас немає вікна, кімнатні рослини прекрасно підійдуть для фільтрації повітря  і забезпечать киснем робоче середовище. А ще – пийте багато води! Дослідження показали, що питна вода сприяє концентрації, навіть якщо ви застрягли в електронних таблицях».

  Зверніться в інтернет-магазин To Home, щоб організація робочого місця відповідала усім вашим потребам. У нас комфортні стільці та функціональні столи, стильні офісні лампи, м’якенькі килимки та різноманітні потрібні аксесуари для полегшення вашої роботи! 

  >> Вам сподобається стаття: Офісні крісла, в яких народжуються суперідеї

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар