• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  6 лайфхаків магнітної смужки для ножів

  Любите нестандартні рішення для звичних речей так, як любимо їх ми?:) Купуючи товари ІКЕА в інтернет-магазині To Home, ви зможете наповнити своє помешкання креативними і практичними ідеями. Сьогодні здивуємо вас, показавши,  як можна по-новому використати звичайну магнітну смужку для ножів, застосувавши трішки творчого потенціалу.

  1. Любите займатись творчістю? Повісьте кілька магнітних смужок GRUNDTAL на стіні у своїй студії, де любите проводити час за малюванням чи іншими заняттями. Мокрі, покриті фарбою пензлі зручно повісити у вертикальному положенні та мати їх завжди під рукою, коли приходить натхнення.

  2. Спростіть собі життя на кухні за допомогою кількох смужок GRUNDTAL. Пофарбуйте їх та повісьте по одній на кожний день тижня, а потім прикріпіть туди улюблені рецепти, щоб своєчасно планувати приготування їжі.

  3. Шурупи, цвяхи, свердла – все це можна зручно зберігати за допомогою магнітної смужки GRUNDTAL разом із контейнерами з кришками.

  4. Прикрасьте свій куток для шиття і водночас побережіть пальці від подряпин і порізів раз і назавжди. Як? Просто наклейте гарну тканину для шиття, наприклад SIGBRITT, навколо смужки GRUNDTAL і прикріпіть її на стіну, прибравши таким чином гострі інструменти з робочого місця.

  5. Напевно, ніщо не створюєте такого безладу тоді, коли діти порозсипають бісер. Знайоме вам це? На жаль, не допоможемо з прибиранням, але можемо запропонувати простий спосіб для зберігання. Прикріпіть магнітну смужку GRUNDTAL внизу до полиці, а потім покладіть намистини до контейнерів із металевими кришками, наприклад, візьміть ємності DROPPAR, що на tohome.com.ua. Легко зняти, а головне – ви приберете намистинки подалі від дітей:)

  6. Приготуйте спреї з фарбою для цікавої ідеї! Пофарбуйте смужки для ножів GRUNDTAL і звичайні магніти, використавши їх, щоб повісити свої улюблені фото.

  В інтернет-магазині To Home ви можете купити кілька магнітних смужок для ножів GRUNDTAL для упорядкування різних речей і для кращої організації домашнього простору. Сподіваємось, поради з нашими товарами будуть вам корисні! Надихайтесь ними!:)

  >> Вам сподобається стаття: Кілька незвичайних варіацій вішалки KOMPLEMENT

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

  Залиште ваш коментар