• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 способів, як вишукано накрити стіл для прийому гостей

  Ви організовуєте вечірку з обідом і хочете вразити гостей гарно накритим столом? Ми можемо вам у цьому допомогти! Погляньте на ідеї шведської дизайнерки Дженні – вона знає, як перетворити повсякденний стіл на щось незвичайне. І, безперечно, тут не обійтися без посуду, аксесуарів для декорування, стільців та освітлення від ІКЕА.

  1. Перший крок – придумати тематику обіду

  Вона може бути пов'язана зі старим стильним столовим посудом, природою чи порою року – з будь-чим, що тільки забажаєте. Слід лише відшукати вдома речі, які доповнюватимуть одні одних, якщо йдеться про колір, характер чи відповідний стиль. Дженні втілила в декорі пору року – зиму, з її ясними, спокійними кольорами, теплими вовняними шкарпетками і зеленими гілочками ялинки.

  2. Переходимо до оформлення столу

  Постеліть скатертину і не бійтесь надати кожному комплекту столових приборів індивідуального характеру, прикрасивши їх за допомогою записки або елементу декору, пов'язаного з основним задумом (дизайнерка використала ялинові гілочки). Для чудового ефекту дотримайтесь єдиного стилю прикрашання столових приборів для кожного гостя. ІКЕА пропонує вам оригінальні блюдця IKEA 365+, овальна форма яких дозволяє розмістити столові прибори та декоративні елементи.

  3. Не забудьте про те, що знаходитиметься під столом

  Такі предмети, як килими, подушки чи пледи, накинуті на спинки стільців, створять незабутній ефект. Задум також може бути жартівливим. Дженні використала товсті в’язані зимові шкарпетки для кожного з гостей. Особливої вишуканості столу додадуть елегантні розкладні крісла TERJE, прикрашені м’якими подушками.

  4. Декорації над обіднім столом

  Вони допоможуть створити винятково затишну святкову атмосферу. Дизайнерка використала підвісне світлодіодне освітлення SÄRDAL, прикрашене сосновими гілочками. Але на гірлянду можна повісити прапорці, осіннє листя, серпантин – тільки слід подумати про відповідну висоту, щоб декорації не заважали.

   

  5. І нарешті останні штрихи

  На стіл можна поставити кілька свічок, склянок із водою і опущеними в них сосновими гілочками (згідно з тематикою обіду). Проте слід переконатись, що на столі не бракує місця для блюд із приготованими стравами. Гарного вам святкування!

  Ці прості поради назавжди допоможуть вам змінити звичне трактування прийому гостей.

  Тепер, разом з товарами від ІКЕА, ви самостійно зможете фантазувати і втілювати ідеї декорування в життя. Для цього вам достатньо відвідати інтернет-магазин To Home, щоб назавжди закохатись в естетику, якість та швидкість доставки товарів ІКЕА!

  >> Вам сподобається стаття: Святкове оформлення столу

  Переклала з польської
  Іванка Лозинська-Перун
  спеціально для tohome.com.ua 

  Залиште ваш коментар