• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 маловідомих книг, які варто прочитати кожному

  Ні для кого не секрет, що книга - це одна із найкорисніших інвестицій. Вона розвиває світогляд, поглиблює словниковий запас, прогресує уяву і - найголовніше - розслабляє.

  Сьогодні ми, інтернет-магазин книг To Home, запропонуємо Вам підбірку із п'яти незвичних і маловідомих книг, які обов'язково захоплять Вас, не відпускатимуть до кінця й обов'язково подарують кілька крапель естетичної насолоди :) Отже, поїхали!

  1. Мій дідусь був черешнею (автор - А. Наннетті)

  Першу позицію нашого топу займає прекрасна, ніжна й проста книга для всіх поколінь і статей - "Мій дідусь був черешнею". Це історія родини, переказана маленьким хлопчиком Тоніно - щира розповідь, що нагадує казку. Історія ця - нагадування про те, що всі ми були дітьми, але до цього періоду, нажаль, не повернутися - можна лише згадати про той час і передати свою веселість і позитивність іншим.

  2. Фелікс Австрія (автор - Андрухович С. )

  Друга книга, яку варто прочитати - це "Фелікс Австрія". Належить до української прози. Це історія про Станіславів 19-20 століть, місця Австрії, де люди, не зважаючи на умови, живуть, розвиваються, розважаються й закохуються. Саме в Станіславові  переплелися долі двох абсолютно різних зовні, але таких схожих усередині жінок, котрі створили надзвичайно потужний і романтичний сюжет.

  3. Hunt, doctor Hunt (автор - Шиян Гаська)

  Бурлескна історія про чорношкірого студента, для якого Україна - рідна земля. У книзі переплелися і жага до життя, і пошук істини, і зіткнення реального з уявним. Ця історія змушує задуматися над багатьма важливими питаннями нашого існування і допомагає розібратися у своїх почуттях. Книга захоплює, дивує і розкриває очі на деяк речі, а карколомний фінал просто неперевершений!

  4. Несподівана вакансія (автор - Дж. Роулінг)

  Ну хто не знає цю прекрасну авторку книг про Гаррі Поттера? Виявляється, вона ще й для дорослих пише! Книга про життя провінцйного містечка Пеґфорд, яке на перший погляд здається спокійним і тихим. Але насправді між містянами точиться справжня війна! А несподівана вакансія у пеґфордській раді може стати останньою краплею у терпінні жителів.  Дійсно захоплива історія про людські стосунки, вірність та зраду, жорстокість і справедливість.

  5. 100 казок

  На десерт запропонуємо Вам дитячі казки для дорослих і дорослі казки для дітей - збірку "100 казок". Здається, "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" не один рік збирала казки по всій Україні для того, аби створити цю чудову й насичену книгу. Тут Ви зустрінете як відомі інтерпретовані на інший лад казки, так і старі й невідомі.

   

  Усі книги зі списку Ви можете придбати на нашому сайті tohome.com.ua. У нашій інтернет-книгарні Ви обов'язково знайдете чтиво для душі!

  Також читайте: А що Ви бачили із вікна потяга? 

   

  Коментарі
  09.08.2016 15:42
  Несподівана вакансія the best!
  Залиште ваш коментар