• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 книг для щасливого батьківства

  Звичайно, у вік інтернету, є море статей про сучасні тенденції виховання за нашими невгамовними чадами. Можливо, у вашій стрічці новин на ФБ також «бігають» різні поради та напрями щодо правильного батьківства. Як дати собі раду з усією інформацією, яка вас цікавить? Можливо, завітати на tohome.com.ua, де можна придбати справді вартісні та цікаві книги, до яких ви захочете повертатись у пошуку відповідей на свої запитання або ж розпитувань своєї малечі. Ми підготували для вас корисну підбірку, аби ваше педагогічне натхнення дало найкращі результати.

  1. Грудне вигодовування: секрети і секретики

  Найзаповітніша мрія кожної мами – аби її малюк був здоровим, гарно ріс, нормально розвивався і тішив усіх довкола своїми першими досягненнями. Ключову роль у цьому бажанні, безсумнівно, відіграє грудне вигодовування. Саме мамине молочко – ідеальна їжа для вашої крихітки, яка забезпечить дитячий організм усім необхідним. Цінність маминого молока в житті немовлятка переоцінити важко. А що робити, коли одразу налагодити процес вигодовування не вдається? Коли мама нервує, а малюк плаче?.. Відповіді на ці і ще, без перебільшення, сотні питань, ви знайдете у цій книзі.

  2. Диво-пристрої для щойно-мам

  Це книга-задоволення, яка з гумором написана однією мамою і адресована, в першу чергу, щойно-мамам, але буде цікава і досвідченим матусям, і жінкам, які тільки замислюються про народження малюка. Щоб полегшити життя молодій мамі, авторка пропонує винайти у своїй віртуальній лабораторії диво-пристрої… Вони б вам теж згодились ;) Книга не містить дратівливих порад «як встигнути все» або «10 правил хорошої матері» чи щось подібне. І це чудово! Після прочитання книги молода мама усвідомлює головне – що вона не одна така, що не буває хороших і поганих матерів, і що це все нор-маль-но! Тому укладайте скоріше спати свого малюка і відкривайте першу сторінку, приготувавшись до якісної сміхотерапії!

  3. 15 табу для матусь і татусів

  Наміри у батьків завжди найкращі: виховати добрих, розумних, сміливих людей. Але чому діти не завжди поводяться так, як нам хочеться? Чому їхня поведінка нас дратує? Чи цілком усвідомлюють такі свої вчинки? Запитань багато, і вони для нас, батьків, дуже болючі. Проте варто пам’ятати: наші діти не народжуються зухвалими чи егоїстичними. Батьки – це перші авторитети, які демонструють модель тієї чи іншої поведінки. Ця книга буде для вас пізнавальною і точно сподобається вам.

  4. Куди подівся мій тато?

  Ця книга про сім’ї, в яких мамі доводиться виховувати дитину самій. Дитячий психолог-практик і успішна мама трьох дітей Наталія Чуб мудро розглядає різні аспекти, в яких тата немає, тому що кожна життєва ситуація має свої нюанси. Ця книга наблизить до розуміння почуттів дитини, яка росте без тата, а також підтримає мам. Бо не все так погано, як видається спочатку. Не треба відчувати себе приреченою, адже поруч росте Щастя.

  5. Відверта розмова про «це»

  Усі дітлахи надзвичайно допитливі. Їх усе цікавить, бо це весело дізнаватись щоразу нове. Й одного разу вони можуть вас про «щось» запитати…  А ця чудова книга стане вашим порадником у делікатних питаннях, які хвилюють дітей 6-9 років. Ви впевнено і легко зможете пояснити чадам, в чому різниця між дівчатками та хлопчиками, які зміни в організмі відбуваються в підлітковому віці і як себе вести, звідки беруться діти… Розкажіть дитині про ЦЕ під час спільного читання цієї сенсаційної книги.

  Завітайте у книгарню інтернет- магазину To Home, щоб придбати собі хороші та корисні книги, а також підшукати гарні видання для своїх дітлахів.

  >> Вам сподобається стаття: 5 пригодницьких книг для дітей

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар