• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 ідей для розміщення домашнього саду

  А Ви хочете насолоджуватись красою природи, не виходячи з дому? Мрієте про домашній міні-сад? Почніть створювати його вже сьогодні! Якщо Вам бракує квітників та овочевих клумб, ми рекомендуємо розмістити їх прямо вдома, розумно викоистовуючи простір. Ось наші п'ять улюблених способів створення зелених насаджень там, де це здавалося неможливим!

  1. Мисліть нестандартно. Якщо Ваші підвіконня вже прогинаються під важкістю горщиків з рослинами, спробуйте використати візок Risatorp від Ікеа. Великий плюс розміщення вазонів на такому візку – це можливість його легкого переміщення, якщо Ви хочете змінити освітлення або освіжити вигляд кімнати.

  Risatorp Ikea

  2. Зелена стіна. Перегородки – відмінний спосіб для вертикального саду! Це й економія простору, й оригінальний спосіб зонування приміщень.

  Вертикальний сад

  3. Використовуйте простір на максимум. Мабуть, у кожного вдома є хоча б кілька горщиків з рослинами на підвіконні, але якщо Ви мрієте про ціле море зелені – спробуйте їх підвісити! Чи подобається Вам майструвати? Подивіться, як легко зробити підвісні горщики за допомогою сумочок із улюбленої тканини.

   

  Квіти в мішечках

   

  4. Істина завжди десь посередині. Простір між вікнами може бути ідеальним місцем для вирощування рослин. Використайте такий настінний органайзер

   

  Настінні кошики Algot Настінний органайзер Ikea Algot

   

  5. Вийдіть назовні! Ви можете без проблем влаштувати сад на балконі, особливо на заскленому. Якщо ж Ваш балкон відкритий – розміщайте рослини, які не бояться перепадів теператур. А ще дуже гарно на балконі виглядають ампельні квіти, які Ви можете вигідно розмістити, використавши контейнери Grundtal як підвісне кашпо.

   

  Контейнер Grundtal Ikea

  Квіти на балконі

   Експериментуйте, створюйте для себе максимальний комфорт, а інтернет-магазин To Home завжди готовий допомогти Вам корисною порадою та швидкою доставкою потрібних товарів!

  >> Також читайте:Індивідуально та зі смаком 

  Переклала з польської
  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар