• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 фактів про користь від читання

  У цьому світі побутує думка: «вік живи - вік учись». І кілька десятків поколінь довели нам, що вчення й розвиток – то шлях до кращого життя й прогресу технологій. Маєте палке бажання вчитися й розвиватися? Тут на поміч прийде найкращий друг людини – книга. Йдеться саме про книжку з паперовими сторінками, яка стоїть на полиці книжкової шафи. Про, можливо, невеличкий роман у м’якій палітурці, чи казку зі щасливим кінцем, чи психологічний трилер, який тримає в напрузі до самого форзацу.

  Читання розвиває, надихає, заспокоює, відволікає і має багато інших функцій. Бо що може бути краще, аніж зручно вмоститися в ліжку із улюбленою книгою й гарячим шоколадом і провести цілий день в іншому світі, вигаданому талановитим автором?...

  Ні? Досі являєтеся прихильником серіалів та моніторингу соцмереж на смартфоні? Тоді ми пропонуємо Вам список «Топ-5 корисних фактів про читання», які надихнуть Вас купити книгу!

  1. Читання ЗБІЛЬШУЄ СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС.  Науково доведено міжнародною новинарнею ВВС, що той, хто багато читає, краще володіє словом. Тут йдеться не лише про написання вдалих і розгорнутих текстів, а й про володіння ораторським мистецтвом. Будьте певні: кілька сторінок бездоганної прози мовчки та кілька поезій уголос – і Ви захоплюватимете людей своїм умінням писати й говорити!

  2. Читання НАДИХАЄ! Інколи буває так, що опісля важкого тижня на вихідних не хочеться нічого, окрім як пролежати увесь день в ліжку, періодично ходити до ванни «пудрити носика» та до кухні «дотримуватися дієти». Саме тут Вам допоможе пригодницький роман, який надихне й мотивує на власні маленькі вакаційні пригоди.

  3. Читання РОЗСЛАБЛЯЄ. Науково доведено, що читати перед сном – корисно. Сам процес поринання в інший світ надає змогу м’язам розслабитися,  а розуму «забути» про увесь негатив дня. Просто дістаньте книгу з полиці – нехай це буде навіть дитяча книжечка із казками, та погортайте кілька сторінок перед сном.

   4. Читання НЕ ШКОДИТЬ зору. Якщо дотримуватися правильної дистанції між очима й книжкою (від 33 см), то читання тексту стає корисною вправою для наших очей. Головне – кожних кількадесят сторінок робити маленьку перерву й, до прикладу, дивитися у вікно.

  5. Читання ДОПОМАГАЄ СКОРОТИТИ ЧАС. Книгу можна читати тоді, коли є багато вільного часу, але немає чим заповнити його. До прикладу, в трамваї, чи в метро, чи в потязі тощо. Із цікавим чтивом у руках дорога стане приємною, а час – проведеним корисно.

  Факти доводять, що читати – це класно!

  Тому не зволікайте і замовляйте книги в нашому інтернет-магазині. Будьте певні: ми підбирали асортимент з любов’ю та турботою про кожного клієнта.

  Книгарня To Home – сотні сторінок якісного чтива!

  Також читайте: Ілюстрований атлас. Динозаври

  Софія Трощук
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар