• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  4 класні хаки з формою для кексів

  Ну хто не любить свіжі та смачненькі кекси. Але якщо ваша форма вже не надто придатна для випічки, не поспішайте її викидати. Подумайте про інше призначення. Пропонуємо вам кілька нестандартних рішень, як можна по-іншому використати форму для кексів. Досить несподівано, але тим не менше, практично!

  1. Свіжа зелень на обід? Так, будь ласка. Любите додавати до страв базилік чи, може, орегано? Покладіть в отвори для форми кілька видів трав і тримайте на обідньому столі, щоб кожен міг відірвати собі кілька листів. Погодьтесь, яка чудова декоративна та смачна ідея!

  2. Чоловікові на допомогу. Якщо вам набридло дивитись, як різні цвяхи, шурупи та інші дрібні штучки вашого чоловіка перекидаються в домі з місця на місце, запропонуйте своєму коханому форму для кексів як своєрідний контейнер для зберігання цих залізячок. Варто лише їх гарно посортувати у відповідні комірки, щоб чоловік не плутався, де що лежить. Але, зрештою, нехай зробить це сам! ;)

  3. Любите малювати? Форма для кексів може слугувати справді дуже практичною палітрою для креативного художника. Зручно працювати з фарбою та й місця он скільки для різних кольорів! До речі, діти будуть у не меншому захваті, якщо ви дозволите скористатись їм такою палітрою. 

  4. Кожному – порції! Очікуєте друзів на вечір? Представте їм оригінальнй піднос для напоїв та закусок. Чудово помістяться горішки, чипси та склянки з коктейлями. Зручно подавати та демонструвати. А порції вже нехай обирають самі ;)

  Якщо вам сподобались наші ідеї або ж ви хочете придбати собі нову форму для кексів, то на tohome.com.ua є міцна та якісна форма VARDAGEN, яка прослужить вам довгі роки. В нашому інтернет-магазині ви можете купити хороші форми для випічки або переглянути корисні лайфхаки з іншими товарами в блозі. Ми радо ділимося з клієнтами потрібною інформацією та різноманітними цікавинками.

  >> Вам сподобається стаття: 6 лайфахів магнітної смужки для ножів

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   
   
  Залиште ваш коментар