• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  3 найдобріші казки для сучасної дитини

  Що може бути краще, ніж обійняти свою дитину, загорнутись у м’який плед і взяти гарну книжку для затишного читання. Тепло рук і подорож у казку зближують і заспокоюють. У книгарні інтернет-магазину To Home є чудові книги визнаних українських і закордонних казкарів. Пропонуємо ознайомитись із трьома неперевершеними перлинами дитячої літератури у гарних і кольорових виданнях. Ваші діти будуть щасливі! :)

  «Дикі лебеді», Ганс Християн Андерсен

  Дивовижна розповідь від доброго скандинавського казкаря, можливо, відома вам. Але чудове видання від Видавництва Старого Лева вразить вас неймовірними ілюстраціями й вишуканою, але водночас і простою мовою перекладу.

  Це повчальна, але зовсім не нудна історія про 11 братів та одну сестру, яким довелось пройти через нелегкі випробування довгої розлуки.

  І без чарів тут, звісно, не обійшлося. «Дикі лебеді» доводять, як непереборне бажання, наполегливість і любов у сім’ї допоможуть перемогти усі негаразди. Дитина зрозуміє, що турбота про рідних і безкорислива любов – то шлях до щасливого майбутнього в дорослому житті. А яскраві та великі малюнки відразу зацікавлять дитину, заполонивши її уяву.

  «Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя», Всеволод  Нестайко

  Хто ж не знає цих чудових казкових героїв із лісової школи? До речі, їхні пригоди почались ще у 1981 році, та попри такий відрізок у часі досі цікаві дітям та, навіть, їхнім батькам. Їжачок Колько і зайчик Кося дуже непосидючі і люблять потрапляти в різні несподівані ситуації.

  А як потім про це весело читати і хвилюватись, а що ж буде далі? Загляньте і ви з дітьми у бурхливе пригодницьке життя лісових школярів. Ця книга від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» має одну чудову родзинку – ілюстрації до цього видання робили діти! Подивіться, як чудово в них це вийшло! І насолодіться прочитанням сповна!

  «Маленький принц», Антуан де Сент-Екзюпері

  Геніальний твір французького письменника, написаний ніби і для дітей, але скільки у ньому глибокої філософії, здатної зацікавити і дорослого! Життєва мудрість, щира відданість і людяність закладені у цій казці. Нехай ваша дитина дізнається про них із розмов Маленького принца і Лиса.

  Дивовижні ілюстрації Владислава Єрка органічно поєднуються із самою розповіддю. Вони мовби відкривають нам унікальний світ Маленького принца. Це справді надзвичайна книга про найголовніші поняття у житті: що є добре, а що погано в людських відносинах. Екзюпері майстерно відобразив їх у натяках та образах. Почитайте з дитиною цю казку-притчу, адже «усі дорослі спочатку були дітьми»!  

  Під ці книги дитина засинатиме, усміхаючись, і сни у неї будуть кольорові-кольорові. Бо розповіді тут про добре та вічне від наймудріших казкарів світу! У книгарні інтернет-магазину To Home ви знайдете також й інші чудові розповіді та оповідання, які зацікавлять дітей ХХІ століття. Не ґаджетами ж одними;)

  >> Вам сподобається стаття: 5 дитячих книг для зимового вечора

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар