• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  "13 різдвяних історій" від відомих письменників

  Часто стреси призводять до нервового виснаження. Людина стає дратівливою і незадоволеною. Знаєте, що часом потрібно для психологічної розрядки? «Закутатись» у хорошу книгу! В книгарні інтернет-магазину To Home ви обов’язково підберете саме ту книгу, яка давно чекає на вас:) А я пропоную звернутись до «13 різдвяних історій». Тим паче, на носі свята і різдвяний дух уже витає в повітрі.

   

  Різні погляди на одне Різдво

  Хочете щось почитати з сучасної української прози і не може визначитись із автором? Тоді ця книга точно для вас. Оскільки це своєрідна різдвяна антологія від 13 сучасних письменників. Хто вони? Автори виявились різними за характерами і стилем написання – Ірена Карпа, Сергій Жадан, Андрій Боднар, Андрiй Курков, Галина Вдовиченко, Дзвiнка Матiяш, Костянтин Москалець, Лариса Денисенко, Мар'яна Савка, Марiанна Кіяновська, Оксана Луцишина, Софія Андрухович, Христя Венгринюк.

  Авторські погляди інтерпретували Різдво не як родинне релігійне свято, а щось метафоричне, таке, що сидить глибоко у кожному з нас. Часом, після прочитання, розповіді набувають якогось незрозумілого двоякого відчуття – чи це про Різдво історія? Бо подекуди авторський стиль справді дивує, але прочитати ці оповідання варто. Бо так ви зрозумієте, що для вас означає Різдво. Традиційний родинний стіл із 12 стравами, чи значно більше почуття – вдячності та внутрішньої гармонії. Книжка ідеально пасує у тихий зимовий вечір, коли найкраще прислухатись до самого себе.  

  Несподівані сюжети здивують вас

  Коли візьмете книгу до рук, вже сама ошатна обкладинка від талановитої творчої майстерні «Аґрафка» навіє вам дух світлого Різдва. Попри прив’язку деяких історій до християнського розуміння свята («Різдво брата Заїки», «Повернення до Матроської тиші», «Ангел поверхом нижче») книжка все ж таки більше орієнтована на широку аудиторію, яка полюбляє цікавий, часом неочікуваний сюжет, як в іронічно-побутових оповіданнях Бондаря чи Карпи, чи зовсім неймовірний, як у Куркова.

  Ці 13 різдвяних історій насправді дуже різні, і водночас вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. Як саме життя. У книзі переплітаються реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення життя і трепетне світло справжньої любові. Прочитані сторінки не будуть даремними!

  До вашої уваги представлені інші цікаві книги, які ви легко зможете купити в інтернет-магазині To Home. Читайте із задоволенням!

  >> Вам сподобається стаття: 5 дитячих книг для зимового вечора

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар