• Українська
 • Русский
Каталог товаров
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Поиск

  Стильні полиці – затишний порядок на кухні

  Як приємно зайти на кухню, де панує затишний порядок і ВСІ необхідні речі розставлені зі смаком. Особливо, коли це власна кухня. Особливо, коли добра фея-господиня – це ви самі:)) Вийняли чарівну паличку, змахнули і – всюди чистота і порядок:) Ох, мрії – мріями, та все ж лад на кухні доведеться наводити самій. Але з інтернет-магазином To Home зробити це буде легше. Знаєте чому? Бо в нас ви знайдете чарівні палички, тобто полички, які значно допоможуть вам у побутових справах. 

  Полиць забагато не буває. Це знає кожна жінка. Бо їх завжди можна кудись повісити і вдало задекорувати гарними аксесуарами чи потрібними на повсякдень речами. А в ІКЕА завжди є оригінальні та практичні рішення для вашого дому. Радимо вибирати полиці для кухні під фактуру меблів. Так ви надасте інтер'єру гармонійного та естетичного вигляду. 

  Простота форм – більше користі на кухні 

  Дизайн полиці легко підібрати, орієнтуючись на інтер'єр кімнати. Якщо стіна оформлена в яскравих тонах або прикрашена якимось візерунком, то полиця має бути максимально простою за формою і кольором, як-от дерев'яна полиця VÄRDE. На двох відкритих полицях ви можете розмістити посуд для повсякденного користування, контейнери, ємності для спецій чи інше кухонне начиння. У нижній частині на рейлінгу з 5 гачками можна повісити чашки, прихватку або ж ось таке приладдя, як на цьому фото.

  Класична кухня вишукана полиця 

  Настінна полиця STENSTORP чудово доповнить класичний стиль вашої кухні. Стриманий, але такий витончений дизайн цієї полиці не тільки прикрасить стіну, а й дозволить функціонально розмістити потрібний посуд чи кухонні аксесуари. Якщо все-таки місця вам буде замало, то одну полицю можна легко доповнити іншою, прикріпивши поряд чи вгорі. Розміщуючи полиці у себе на кухні, перш за все, орієнтуйтесь на їх практичне розташування. Адже максимально звільнивши місце на стільниці, ви не будете нервувати через розкидане приладдя чи тарілки, які заважають під готування-чаклування над стравами для рідних.

  І кухонна полиця може виражати ваш стиль 

  Стильним і незвичайним стінним аксесуаром може стати металева полиця FALSTERBO. Міцна, виготовлена зі сталі ця чорна поличка, неодмінно приверне увагу ваших гостей чи друзів. Адже таке сміливе дизайнерське рішення характеризує, передовсім, ваше оригінальне бачення на повсякденні речі. Посуд, склянки та інше начиння не зісковзуватимуть із полиці, оскільки вона забезпечена бортиками. 

  В інтернет-магазині To Home ви знайдете ще багато варіантів практичних настінних полиць, які впорядкують вашу кухню і нададуть інтер'єру милого затишку. Тож заварюйте каву-чай і гайда за покупками:)

  >> Вам сподобається стаття: Корисні речі для кухні

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Оставьте ваш комментарий